ТУРИСТИЧНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР “СЕНТ-МІКЛОШ” МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Послуги туристичного інформаційного центру (ТІЦ):

  1. В основному, ТІЦ надає інформацію в усній формі, а інформаційні матеріали рекламної і туристичної форми — безкоштовно. У туристичному інформаційному центрі надається інформація, що стосується організацій Мукачева туристичного і побутового напряму, громадського транспорту, маршрутів сполучення по Мукачівському району, а також буклети з інформацією партнерів, карти, брошури і т.п.
  2. Надається як усна інформація, так і друкована продукція з позначенням найвизначніших культурних подій району та Закарпаття в цілому, фестивалів та інших цікавих подій.
  3. Туристичні консультації.Надаються різноманітні туристичні консультації в межах компетенції відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економіки Мукачівської районної державної адміністрації.
  4. Надається допомога у виборі готелю або іншої установи для проживання і, по можливості, бронювання місць.
  5. Допомога в замовленні послуг екскурсоводів і гідів. Пропонуються групові автобусні і піші екскурсії по Мукачівському району і Закарпаттю в цілому, а також екскурсії на замовлення, індивідуальні тури, тури вихідного дня. Є можливість забезпечити іноземні групи туристів гідами, що володіють іноземними мовами, або перекладачем.
  6. Забезпечення і замовлення оренди транспорту.
  7. Загальна інформація про туристично-рекреаційний потенціал Мукачівського району та Закарпатської області.
  8. Послуги замку можна переглянути за посиланням.