СРІБНИЙ ТАТОШ

Щороку у травні стіни замку Сент Міклош здригаються від гучних пострілів гармат та дзвінкого ляску шабель.
Лицарські турніри, історичні реконструкції, середньовічний ярмарок, кінні виступи, видовищні середньовічні бугурти, двобої на мечах і алебардах, метання списа, стрільба з лука та арбалета, середньовічна музика і танці, наметний табір, стародавня польова кухня, прокат середньовічних костюмів та лицарських обладунків, різноманітні майстер-класи, середньовічні ігри та забави, катання на замковій кареті, дитяча локація «Срібний Татошик» для найменших. Саме така панує атмосфера на традиційному, міжнародному фестивалі середньовічної культури «Срібний Татош», історичному дійстві що скликає до себе поціновувачів з усієї України та цілого світу.

Міжнародний фестиваль середньовічної культури “Срібний Татош” названо на честь легендарного закарпатського крилатого коня – символу чистоти та шляхетності, вірності і честі, мужності та доброти. Кращого символу для лицарських змагань годі й шукати, адже програма фестивалю зазвичай включає не тільки пісні-танці, але й бої на мечах. За час проведення фестивалю його учасниками стали клуби історичної реконструкції, танцювальні та музичні колективи з різних куточків України, Словаччини, Угорщини, Німеччини, Білорусі.

“Срібний Татош” – це прекрасна можливість побачити, відчути, спробувати, почути, потанцювати, постріляти, погуляти, поспівати в середньовічній атмосфері.

Учасників фестивалю чекають розваги на будь-який смак. Якщо ви цікавитесь історією або просто небайдужі до середньовічної романтики, то це ваш шанс спробувати далеку епоху на смак і відчути її на дотик. В програму входять показові танці та майстер-класи, виступи музикантів, а після того, як западе темрява, — вогненне шоу. Звісно, “фірмовою стравою” слугують лицарські двобої, бугурти, турніри та класи з військових маневрів. А на “Середньовічному ярмарку” можна придбати чарівні сувеніри ручної роботи на згадку про фестиваль.

Програма фестивалю Срібний Татош (2019)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *