КОНЦЕРТИ КЛАСИЧНОЇ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

У стінах старої середньовічної фортеці, де все пронизано таємницями і романтичною енергетикою, у мерехтливому полум’ї свічок звучить музика, її ехо чудернацько відгукується в арках кам’яних стін.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +380952238448 (Марина)

ТЕМАТИЧНІ ФОТОСЕСІЇ

Як Вам світлина на фоні спекотного літа у полі з стиглою пшеницею, де позаду видніють баштові прапори замку Сент-Міклош, можливо верхи на коні, чи у плащі середньовічного ката, або у стародавній пишній сукні, яку колись носили заможні аристократки, а фото у хатиночці Святого Миколая біля самого Чудотворця у Вас вже є ? – встигніть зробити всі!
За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +380 67 749 64 87 (Сергій), +380997726444 (Анна)

ПРОКАТ СЕРЕДНЬОВІЧНИХ КОСТЮМІВ

У напівосвітленій, великій замковій залі грає дивна музика, в настінних канделябрах танцює полум’я свічок, майже непомітно снують слуги, подаючи в срібних тацях вишукані наїдки, вродлива панянка у розкішній сукні щойно відмовила кавалеру у танці і замислено вдивляється у товсті шибки вікна – опівдні мали прибути купці з заморськими тканинами і фантазійним тонким мереживом, проте затрималися…можливо це саме Ви або. Ваша бабця, на фото не розрінити…

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +380502677338 (Тетяна), +380952238448 (Марина)

ВЕЧІРНЯ ЕКСКУРСІЯ ЗІ СМОЛОСКИПАМИ

Чи доволилося колись Вам блукати середньовічним замком у вечірніх сутінках, проходити крізь стіни, де багато століть тому чатували шпигуни, щоб вивідати господарські таємниці?

ПРОГУЛЯНКА В ЗАМКОВІЙ КАРЕТІ ТА ВЕРХИ НА КОНЯХ

У всіх замках колись були стайні, де утримували панських коней. У замку Сент-Міклош, Ви зможите прокататися на кареті запряженій кіньми парком, який ще у далекому 1749 заклав відомий в Європі майстер Ференц Бошинда , а також послухати захоплюючу екскурсію про цих благородних і граційних тварин.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +38 (066) 973 94 49 (Софія)

ВИЇЗНІ ВЕСІЛЬНІ ЦЕРЕМОНІЇ

Хочете, щоб Ваш шлюб був щасливим, міцним і довгим – приходьте до замку Сент-Міклош, тут знають особливий, таємний середньовічний ритуал, а ще кажуть, що обітниці озвучені в цих стінах мають особливу силу, бо саме в замку Сент-Міклош наприкінці 17 ст. зародилося кохання, якому судилося змінити історію тогочасної Європи.

РОМАНТИЧНІ ВЕЧЕРІ

Шукаєте привід щоб сказати найважливішій людині головні слова? не знаєте як особливо освідчитись? хочете примирення? хочете довести щирість своїх почуттів – уявіть вишукана романтична вечеря при свічках у вечірньому середньовічному замку, ескурсія зі смолоскипами від господаря замку Йосипа Бартоша ексклюзивно для Вас….

ХУДОЖНЯ ЕКСКУРСІЯ ТА МАЙСТЕРКЛАСИ

В яких умовах і якими інструментами творили великі митці в епоху Середньовіччя, картинами яких і досі захоплюється людство і таємницю яких до сих пір ніхто не може розгадати…. Чи має Ваша дитина художній талант і куди податися в житті з таким даром?

ТЕМАТИЧНІ КВЕСТИ

Як складно вразити сучасну людину новими емоціями і враженнями, подарувати незабутній подарунок на день народження вибагливому підлітку, довести щирість своїх почуттів, освідчитись у коханні і отримате таке жадане – ТАК! Складно, але можливо. Ми допоможемо подарувати незабутні емоції, які неодмінно закарбуються у Вашій пам’яті на довго.

“Пошуки скарбів княгині Ілони Зріні,” або “Загублені свитки стародавнього папірусу” чи “Таємницю графа Чонаді”, яка захована в підземеллях середньовічного замку – розкриття загадок на будь-який смак, вік, стать, пору року і погоду, як не покататися у замковій кареті, чи спробувати постріляти з лука.Пропонуємо цікаве, активне, пізнавальне дозвілля: замовляйте квести та екскурсії за тел.: 095 136 58 27;

Ну а Гостям Закарпаття після відвідин замку Сент-Міклош точно закортить відвідати незнані туристичні місця, унікальні родзинки і цікавинки краю про які дізнаються на квесті “Сіль Срібної землі – наше унікальне Закарпаття”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *