ФЕСТИВАЛЬ ФЛОРИСТІВ

Асоціація українських флористів започаткувала унікальній квітковий фестиваль,що став продовженням європейської культурної ініціативи по оформленню середньовічних замків.


Вже не одну весну замок Сент Міклош уквітчується тисячами троянд, які наповнюють неповторним ароматом стіни фортеці, утворюючи неймовірні, нечувані і небачені квіткові експозиції. Команди кращих флористів України (і закордону) демонструють свої таланти, розповідаючи мовою квітів про красу, гармонію, кохання та добро.

Заквітчане дерево кохання, квітково-пелюстковий торт розміром у галявину, піано всипане трояндами, пурпурові крила янгола, гойдалка зіткана з колючих красунь, троянди розквітають на люстрах замку і на пишних сукнях середньовічних панянок, уквітчують перила центральних сходів, утворюють величезні розкішні панно. Під час фестивалю квітів «Кохання у Сент Міклоші» всі охочі можуть потрапити у справжнє царство королеви квітів – троянди, потонути в п’янкому рожевому ароматі, прийняти участь у різноманітних майстер-класах для діток і дорослих, отримати незабутні емоції та трояндово-замкові спогади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *