Sancti-Nicolai

Срібний Татош

Срібний ТатошСрібний Татош – закарпатський пегас, символ чистоти та благородства, вірності та честі, мужності і доброти, кличе за собою в мандри.

Світ середньовіччя загублений у попелі часів і розмитих спогадів, і не більш, ніж згадка в старих легендах. Заховані від людського ока, забуті міфічні герої, й надалі живуть поруч із нами. Та готові знову увірватися в звичний ритм нашої повсякденності на крилах Срібного Татоша.

Щороку у травні, в Чинадієвському замку біля Мукачева, проходить міжнародний фестиваль середньовічної культури. Фортеця «Сент-Міклош» XV ст. гордо височіє над мальовничою річкою Латорицею на тлі Карпатських вершин. Здавна тут сходяться шляхи Сходу і Заходу, якими йшли торгові каравани і численні війська.
На фестивалі проводяться видовищні середньовічні бугурти, двобої на мечах і алебардах, лунає автентична музика, готуються смачні страви за старовинними рецептами.
 

Крім того, кожен учасник фестивалю може взяти участь в середньовічних забавах і танцях, постріляти з лука та арбалета, долучитися до майстер-класів, придбати оригінальні речі на ярмарку. А у вечірній час небо спалахне від фаєр-шоу. На два дні середньовічна містерія заповнює не тільки територію замку, а й всіх учасників. Незвідана Срібна земля, радо вітає та запрошує всіх охочих долучитися до цього дійства.

Слідкуйте за новинами!

facebook-logosots_set_vkontakte_logo