Sancti-Nicolai

Кохання в Сент Міклош

12705491_1966140740277290_2096958278708635678_nАсоціація Українських флористів виступає з культурною ініціативою . Започатковує щорічний фестиваль квітів «Кохання в Сент Міклош».

 Дата проведення14-15 травня 2016 року.

Квітковий фестиваль відбуватиметься у мальовничому старовинному Замку Сент Міклош,  неподалік м. Мукачеве у селищі  Чинадієво. Завдяки зусиллям художника та доброго генія Замку Йосипа Бартоша це місце стало культурним магнітом місцевості, духовним та мистецьким центром.

Показати свою майстерність приїдуть 10 команд професійних флористів з України. В стінах Замку мовою квітів вони розкажуть про вічний пошук гармонії та щастя та  присвятять свої роботи романтичній історії кохання,яка насправді сталася тут кілька століть назад.

Це будуть грандіозні квіткові інсталяції розміщені  в залах замку, на території , навіть на зовнішніх стінах . Символом кохання споконвічно вважається троянда. Тому вона буде королевою свята.  Забезпечить флористів трояндами для роботи лідер квіткової галузі України –фірма «Камелія». Також будуть використані рослинні матеріали: лоза,трава, мох, гілки дерев, каміння та багато дещо дивних на перший погляд,не притаманних флористиці речей…

Шанувальники прекрасного з усієї України та сусідніх Румуніі Словаччини,Словенії,Угорщини, Польщі, Чехії зможуть помилуватися заквітчаним Замком та при світлі факелів почути історію справжнього кохання, розчулитися та замислитись про високе. Звісно,зробити селфі на фоні яскравих та ароматних квітів. Продовженням свята буде виступ знаного Львівського вуличного театру «Воскресіння»  з незабутньою театралізованою вогняною виставою.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus