Sancti-Nicolai

Пісок та музика

muWAgmEvuCk

Сент-Міклош запрошує на унікальний концерт, який відбудеться 29 грудня 2014 року о 20 годині!!!

Час протікає крізь наші долоні, наче пісок. Музика днів пересипається у найнесподіваніші картини. Пісок і музика. Мелодія та образи, які оживають прямо на очах. І жодних слів.

«Sound of the Sand» — другий етап проекту «Visual music», автором якого є відома піаністка Анжеліка Фукс. Вона зазначає: «У своєму баченні поєднання різних напрямків мистецтва я пішла далі. Тепер мені захотілось, щоб картинки ожили, щоб у них з’явилась душа».

Цією душею стануть малюнки знаної художниці Юлії Міронової, яка перетворить пісок у живу картину. «Музика задає атмосферу, підкреслює певні моменти сюжетів, пісок ілюструє настрій в образах, розповідає історію. Саме ці міркування керують мною під час роботи над сюжетами».

Дівчата хочуть злити в єдине ціле два мистецтва так, аби вони створили щось абсолютно нове — чотири історії, які живуть у кожному із нас і стосуються вічних тем. «В кожній із них своя мораль, схована в картинках. Для мене це чергова спроба діалогу з глядачем без слів», — каже Юлія. «Це мінливість часу, боротьба добра зі злом за душу людини, кохання та сучасне життя України», — додає Анжеліка.

Разом дівчата виступлять вперше, тож це свого роду творчий експеримент для обох. «Це буде одна з перших моїх спроб відтворення в піску конкретного сценарію саме під живий музичний супровід, на відміну від попередніх підготованих під запис виступів»

 

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus